КОНТАКТНАЯ ФОРМА:

Вы можете всегда оставить свой запрос в электронном виде, написав нам.

Главная » Блог » Дерев’яні будинки.

Будинки з дерева: надійно, стильно, екологічно

Рус

Глобалізаційний вплив, хімічне і радіаційне забруднення довкілля та інші негативні вияви життя в мегаполісі змушують людину шукати чистоти, тиші, спокою на природі. Шукати місця, де можна створити свій невеличкий мікросвіт.

Будинки з дерева завойовують усе більшу популярність, яка обумовлена не тільки намаганням наблизитися до природи, а й унікальними якостями деревини, яка, як відомо, несе живу позитивну енергію.

Сьогодні традиції наших предків, які з давніх-давен знали про цілющі властивості дерева, і новітні технології дають можливість зводити не просто будинки з дерева, а унікальні архітектурні споруди.

изображения: Будівництво будинків з бруса

Класичні і сучасні підходи у роботі з деревиною компанії “Лайфбуд”

Будівельна компанія «Лайфбуд» пропонує своїм замовникам повний цикл робіт зі зведення дерев'яних будинків будь-яких розмірів і конфігурацій – від проектування до здавання будівлі «під ключ».

Серед різних технологій зведення дерев'яних будівель сьогодні найбільш затребуваним є будівництво споруд із бруса. Зводяться вони швидко (за кілька тижнів), а стоять довго. До переваг будинків із дерева варто зарахувати також високу теплоізоляцію, спроможність поглинати та випаровувати вологу, не втрачаючи при цьому цінних властивостей деревини, а також екологічність таких будівель. Такі будинки з дерева будуть тішити око протягом багатьох років.

Використовуючи нагромаджений поколіннями досвід, європейську скрупульозну техніку будівництва, бездоганний смак архітекторів і професіоналізм теслярів, компанія «Лайфбуд» пропонує своїм замовникам будівництво не тільки стильних, але й надійних будинків з бруса. До того ж, до послуг замовника – готові проекти або індивідуальне архітектурне проектування, класичні форми (а може, навіть за старовинними зразками?) або сучасні конфігурації, якісна деревина, сучасне обладнання і високопрофесійна команда фахівців.

Уявляєте свій власний дерев'яний будиночок з усім необхідним для комфортного проживання? Компанія «Лайфбуд» забезпечить якісну та оперативну реалізацію Вашої мрії у вигляді надійного і зручного житла.